Velkoobchod

Blaník Blaník

Produkty značky Blaník

Katalog produktů

Popis značky

Img desc

 

Značka Blaník je zastoupena širokou škálou zajímavých výrobků vysoké kvality za velmi přijatelné ceny.

Zrající sýry s ušlechtilou modrou plísní  Blaník  50% t.v.s. a Blaník Premium 50% t.v.s.oba sýry dodáváme ve tvaru válce o hmotnosti cca 2,5kg. Vyznačují se jemnou chutí, krémovou konzistencí a pravidelným mramorováním sýrového těsta.

Blaník smetanový sýr 18% 80g  dodáváme v šesti vynikajících příchutích- lahodný, zálesák pikant, pažitka, šunka s křenem, houby s cibulkou, česnek.

Tyto sýry jsou vyrobené z tvarohu a zakysané smetany výhradně z českého mléka. Obsah sušiny je min. 36% a obsah tuku min. 18%, svým složením patří k méně tučným termizovaným výrobkům a jsou vhodnou součástí zdravé stravy.

Blaník plísňový sýr Camembert 45% 125g je zrající sýr s bílou camembertovou plísní na povrchu. Má jemnou plně smetanovou chuť.

Blaník plátkové sýry 100g eidam 30%, uzený eidam 45%, Gouda 48% a Holanďánek 45% sýr ementálského typu jsou vyrobené z kvalitních tvrdých sýrů.

Blaník Cottage 3% 150g  a Blaník Cottage 6% 150g  jsou klasické jemné lahodné sýry s hrudkovitou konzistencí. Jsou vhodnou součástí zdravé stravy.

Oblíbené tavené sýry Blaník vyrobené z přírodních polotvrdých sýrů, tvarohu a másla za přídavku tavících solí a přísad dle druhu výrobku za tepelného působení v průběhu výroby. Sýry se vyznačují jemnou stejnorodou, hladce roztíratelnou konzistencí. Tavené sýry Blaník prodáváme ve 30g, 80g, 90g a 140g spotřebitelském balení.
 

Blaník Žervé 16% 80g je čistě přírodní termizovaný sýr z tvarohu a smetany s jemnou lahodnou chutí. Je lehce stravitelný, má nižší energetickou hodnotu než klasické sýry a přesto rychle navozuje pocit nasycení. Proto se vřele doporučuje při redukčních dietách.