Velkoobchod

Eiskaffé ledová káva Eiskaffé ledová káva

Popis značky

Img desc

Ledová káva pod značkou Eiskaffé se prodává na českém trhu již 15 let a za toto období si vydobila dominantní postavení na trhu s ledovou kávou v České republice.

Více než 70 procent trhu s ledovou kávou tvoří právě prodej Eiskaffé.Oblibu si získala svoji lahodnou chutí,která osvěží nejen v parném létě, ale také dodá energii v každé situaci.Pokud si chcete pochutnat na dobrém nápoji a odpočinout si na malou chvilu z každodenního shonu je rovněž Eiskaffé výbornou volbou.

Jejími zákazníky jsou mladí i starší zákazníci,prodává se všude ve velkých hypermarketech i v menších prodejnách, ale také na prodejnách u benzínových stanic,v bistrech rychlého občerstvení atd. Na český trh ji dodáváme jednak v praktickém 500 ml balení s brčkem, ale i v plechovce o obsahu 250ml, která je oblíbena zejména mezi mladšími zákazníky. Řadu ledových nápojů dále doplňuje nápoj Eisschoko 500ml.Ten si kupují hlavně děti a milovníci čokolády. Nápoje Eiskaffé i Eisschoko jsou vyráběny výhradně pro Alimpex Food firmou Hochwald v Německu v výrobním závodě s nejmodernější technologií zaručující špičkovou kvalitu pod stálou kontrolou.