Velkoobchod

Krajanka mléčné Krajanka mléčné

Produkty značky Krajanka mléčné

Katalog produktů

Popis značky

Tradiční značka Krajanka je na trhu již více než 20let. Založená na tradici a osvědčené kvalitě, kterou přináší v každé produktové řadě. Hlavním cílem této značky je přinášet na trhu svým zákazníkům jen to nejlepší ze světa mlékárenských výrobků. Převážná část výrobků se vyrábí v České republice s využitím českého mléka.

Krajanka zakysaná smetana ochucená - nápad ochutit zakysanou smetanu lahodným ovocem se zrodil v Lounské mlékárně roku 1992. Tehdy zcela revoluční nápad rázem pohltil celý trh mlékárenského průmyslu a výrobek se stal naprostým hitem mezi výrobky z mléka. Byl to jedinečný produkt, který neměl ve své době obdoby.  V současné době stále drží první místo v prodejnosti tohoto segmentu zakysaných dezertů. Nabízí širokou škálu příchutí, ze kterých si vybere každý tu svoji oblíbenou variantu.

 

Krajanka smetanový jogurt ochucený - výrobková řada se postupně začala rozšiřovat v sortimentní nabídce, která reagovala na poptávku trhu. Přišel na trh smetanový jogurt Krajanka, který po vzoru své „starší sestry“ uchoval papírový obal a zaštítil kvalitní poctivý jogurt s vysokým podílem smetany. V současné době stojí na čelních příčkách v prodejnosti a svým zákazníkům se nabízí hned v několika oblíbených příchutích.

 

Krajanka Excelent - v roce 2012 se začal vyvíjet nový výrobek, který by rozšířil značku Krajanka a nabídnul tak zákazníkům další „lahůdku“ mezi jogurtovými výrobky.  Excelent řada je v podstatě synonymem toho, co výrobek přináší zákazníkům – excelentní zážitek z jogurtu v jemném nášlehu a luxusního ovoce.  Osvěžující a unikátní, v kteroukoliv roční dobu.

 

Krajanka jogurt ve skle - poptávka po jogurtech ve sklenicích, stále oblíbený obal, který umožňuje víceúčelové využití, vytvořila možnost nabídnout našim zákazníkům tuto variantu jogurtů. Přijatelnou a uspokojivou gramáž, atraktivní obal a oblíbené příchutě, které se budou postupně rozšiřovat, to vše nabízí Krajana jogurt ve skle.

 

Krajanka zrající jogurt na ovoci - výrobek, který je aktuálně poslední novinkou značky. Jedná se o tradiční recepturu polotučných zrajících jogurtů v kelímku, který je podložen ovocnou složkou. Lahodná chuť jogurtu, se snoubí s kousky ovoce.