Velkoobchod

Milkin Milkin

Popis značky

MILKIN je čerstvou značkou v každém ohledu. Značka založená na tradičních výrobních postupech čerstvého sortimentu a ověřené kvalitě se dostává na obchodní regály z převážné většiny z mlékárny v Čejetičkách. Hlavním cílem této značky je přinášet na trhu svým zákazníkům čerstvý sortiment a vysoce kvalitní výrobky v praktických i tradičních obalech.

Tvarohy MILKIN – široká nabídka tvarohů pod touto značkou se rozrostla. Tradiční jemný tvaroh, který je balený ve fólii 250g a v další ochranné vrstvě, je již dlouholetým zástupcem této řady. V nabídce tvarohů nechybí ani tvaroh hrudkovitý, který je ideální pro drolení na knedlíky či těstoviny, bez namáhavého strouhání a zároveň v praktickém balení s uzavíratelnou fólií. Nově je v nabídce tvaroh odtučněný a polotučný ve variantě balení praktické vaničky.

Zakysané výrobky MILKIN – klasickým zástupcem této řady jsou velmi oblíbená kefírová mléka s příchutí. Jako jediný nabízí tradiční kefír s ovocnými variantami, ale i zástupci neovocných složek jako je vanilka či čoko. V nabídce můžete najít i osvěžující nápoje ve verzi natur, v různých tučnostech a zpracování od obsahu 500ml až 1l. Těmito zástupci jsou acidofilní mléko, kefírové mléko a podmáslí. Pod MILKIN značkou je zpracována i lehčí varianta zakysané smetany o tučnosti 12%.

Mléka MILKIN – pod touto značkou je nabízeno klasické čerstvé mléko v balení elopak či PET a to jak v polotučné verzi, tak i plnotučného lahodného mléka. Zároveň je nabízeno i oblíbené trvanlivé mléko v již zmíněných tučnostech.

Šlehačky a smetany MILKIN – nejlépe hodnoceným zástupcem v tomto sortimentu je čerstvá šlehačka MILKIN 33% 250ml, která jako jedna z mála je vyráběna tradiční cestou a neobsahuje žádná přidaná zahušťovadla. Jedná se o „panensky“ čistou šlehačkou, kterou ocení každý gurmán. V této značce nabízíme i variantu smetan na vaření v 500ml elopaku s praktickým uzávěrem. Zároveň i klasickou smetanu a šlehačku s prodlouženou trvanlivostí.

Máslo MILKIN – výrobkovou nabídku značky MILKIN aktuálně uzavírá tradiční máslo 250g. Lahodné a chutné máslo je vyráběno tradiční recepturou.